گرجی وب

نکات مهم در طراحی وب سایت

نکات مهم در طراحی وب سایت

طراحی وب سایت با در نظر گرفتن مخاطب به وسیله فرایند اطمینان بهبود تجربه کاری:

 شما به عنوان یک طراح وب سایت باید به گونه ای آن را طراحی کنید که به مخاطبین این اطمینان را بدهد که باعث بهبود عملکرد هر چه بهتر شغلیشان می‌شود.طراحی سایت برای شما واجد شرایط است چرا که  یکی از جنبه‌های حضور فعال آنلاین و مثبت شماست.

نام تجاری تصویر :

وب سایت شما بازتابی از مخفف نام تجاری شماست.عناصر طراحی مثل رنگ‌ها ،قلم‌ها و تصاویرهویت برند شما را تشکیل می‌دهد. 

رنگ:

اگر رنگ‌های برند تجاری را در اختیاردارید که با آرم و سایرعناصرهویت تجاری همسوهستند بهتراست در وب سایت از آن‌ها بهره‌مند باشید.برای مثال:برند با اعتماد با رنگ آبی وبرند باکیفیت با رنگ سیاه نشان داده می‌شود.رنگ برند شما نشان دهنده ارتباط تجاری شماست.

برند:

به عنوان یک قاعده کلی طراحی را به گونه ای طرح کنید که توجه به قسمت‌های مهم و کلیدی جلب کند.بهترین نمونه طراحی سایت به هم ریخته و چگونگی تأثیر آن بر قابلیت استفاده در زیر نشان داده است که پیمایش دشوار و عدم طراحی آن را آشفته کرده است.

حال بیاید آن را با وب سایتی منظم مقایسه کنیم تا ببینیم چگونه می‌توان ساختار آن را ایجاد کرد.

عناصر مختلف وب را سازمان دهی کرده در صورتی که روی محصولات و خدمات تمرکز دارد.

استفاده از قالب شبکه ساختار را به صفحه اضافه می‌کند.

قلم‌ها و تایپوگرافی ها:

قانون کلی برای انتخاب قلم : باید آسان خوانده شود و روی رنگ پس زمینه ای که انتخاب کرده اید به وضوح قابل مشاهده باشد.فونت شما همچنین باید نشان دهنده شخصیت برند شما باشد.در اینجا مثالی ازبرند تجاری وجود دارد با استفاده از فونتی خلاقانه… 

قابلیت دسترسی به وب سایت:

شما باید وب سایت خود را به گونه ای طراحی کنید که امکان دسترسی به آن را برای همه فراهم کند حتی افراد معلول نیز بتوانند به آن دست یابند.

پیمایش سایت:

 اطلاعاتی است که به دنبال آن است. طراحی سایت شما باید این روند را آسان کند و به بازدیدکنندگان کمک کند بدون اینکه گم شوند ، در وب سایت شما پیمایش کنند.

نتیجه:

طراحی سایت مسئله مهمی است و به بازدیدکنندگان وب سایت شما کمک می‌کند تا وب سایت شما را با سهولت دسترسی و پیمایش کنند.بنابراین ، اگر به دنبال طراحان برای ایجاد وب سایت خود هستید ، آن‌ها را به‌خوبی بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که توانایی طراحی وب‌سایت‌های کاربرپسند و قابل دسترسی را دارند.اگر قبلاً وب سایتی دارید ، آن را بهینه کنید تا تجربه کاربری بهتری داشته باشید و قابلیت دسترسی را بهبود ببخشید.

شرکت طراحی سایت گرجی وب یک مشاور بازاریابی دیجیتال است که در زمینه بازاریابی تأثیرگذار و در بهینه کردن سئو تخصص دارد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات بیشتر:

بهترین شرکت های هاستینگ
طراحی سایت

بهترین شرکت های هاستینگ

بهترین شرکت های هاستینگ 1- شرکت هاستینگ ایران سرور ایران سرور یکی از بهترین شرکت های هاستینگ ایرانی برای طراحی سایت های فروشگاهی و شرکتی

برنامه نویسی بک اند
طراحی سایت

Back end (بک اند)

Back end (بک اند) ابتدا به معنی لغوی Back می‌پردازیم که به معنای عقب، پشت، برگشت و… است که اصلی‌ترین معنی بک اند در برنامه‌نویسی