آموزش طراحی سایت حرفه ای وردپرس و HTML

طراحی سایت بصورت پروژه محور

آموزش طراحی وبسایت حرفه ای وردپرس، HTML و CSS

آموزش طراحی وبسایت، از مهمترین مباحث کاربردی در حوزه کامپیوتر و کسب و کارهای اینترنتی می باشد. با توجه به کاربرد و اهمیت زیاد این موضوع، در شرکت طراحی سایت گرجی وب، آموزش های طراحی سایت با وردپرس ( بدون کدنویسی و با کد نویسی)، با HTML و CSS بصورت حرفه ای در این مرکز آموزش داده می شود. آموزش های طراحی سایت بصورت کاملا کاربردی و پروژه محور می باشد. در پایان هر دوره شما قادر به طراحی سایت های فروشگاهی، شرکتی، آموزشی و ... می باشید که این امر شما را در بازار کار موفق می کند.

وردپرس

آموزش وردپرس (WordPress) حرفه ای

وردپرس، یک سیستم مدیریت محتوا بصورت رایگان و متن باز می باشد که میتوانید طراحی سایت بدون کدنویسی و با صفحه سازهای معروف از جمله المنتور و ویژوال کامپوزر به طراحی صفحات سایت خود بپردازید و طراحی صفحات زیبایی با این سیستم مدیریت محتوای قوی انجام دهید. امروزه اکثر سایت های پیشرفته، طراحی سایت های خود را با سیستم مدیریت محتوای قوی وردپرس انجام میدهند.

آموزش طراحی با HTML

HTML یک زبان ماشین یا یک زبان نشانه گذاری میباشد، بدین صورت با استفاده از تگ های معنا دار قسمت های مختلف سایت را نوشته و به مرورگر اعلام میکند که هر بخش از صفحه چه نوع عنصری قرار گرفته است و به چه صورت در صفحه کاربر نمایش دهد. 

آموزش طراحی با HTML
آموزش طراحی با لاراول

آموزش طراحی با لاراول

یکی از محبوب ترین و جذاب ترین فریمورک های PHP، لاراول میباشد. با استفاده از فریمورک لاراول، طراحی سایت بصورت حرفه ای و راحتر انجام میشود. اکثر برنامه نویسان که قصد طراحی و توسعه سایت را دارند، از فریمورک لاراول با معماری سه لایه MVC  را ترجیح میدهند.

آموزش طراحی وبسایت وردپرس بدون کدنویسی

بصورت پروژه محور

بدون شک، امروزه طراحی سایت یکی از مهارت های اصلی دانشجویان و فارغ التحصیلان و همچنین مدیران کسب و کارهای آنلاین باید باشد، که داشتن مهارت طراحی سایت، امری ضروری و مهم در کسب و کارهای آنلاین میباشد.

آموزش طراحی با وردپرس حرفه ای
98%
طراحی سایت با Html و CSS
96%
آموزش جاوا اسکریپت
98%
آموزش PHP
97%
طراحی سایت با لاراول
99%