گرجی وب

تعرفه طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی

معرفی پکیج های گرجی وب

تعرفه طراحی وبسایت شرکتی و فروشگاهی

تعرفه طراحی سایت وابسته به عوامل مختلفی است که از جمله آنها می توان فروشگاهی یا شرکتی بودن سایت، تعداد صفحات سایت و… اشاره کرد؛ طراحی سایت گرجی وب با وردپرس در دو پلن زیر ارائه می شود که کاربران می توانند با انتخاب خدمات موردنظرشان، از قیمت طراحی سایت اطلاع پیدا کنند؛ در صورتی که درخواست طراحی سایت با PHP دارید می توانید برای مشاوره و راهنمائی با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

تعرفه طراحی سایت شرکتی و شخصی

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی

ثبت در خواست مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان و خدمات طراحی سایت و افزایش سرعت سایت با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

مراحل خدمات طراحی سایت

اکثر کارفرمایان در انتخاب پلن های طراحی سایت برای کسب و کارهای خودشان کاملا تردید و شک دارند، به همین دلیل کارشناسان ما در شرکت طراحی وبسایت بصورت 24 ساعته و کاملا رایگان برای مشاوره شما در انتخاب بهترین پلن برای کسب و کار شما آماده می باشند.

مراحل خدمات برای طراحی سایت های شرکتی و فروشگاهی بدین صورت می باشد که ابتدا مشاوران طراحی سایت با کارفرما صحبت کرده و تمام انتظارات و جزئیات کار را بررسی کرده و  پس از رسیدن به نتیجه، برای یک جلسه با شرکت طراحی سایت گرجی وب دعوت می شوند.

در جلسه، در مورد اطلاعات تکمیلی کسب و کار و نیاز های کارفرما صحبت کرده و بعد از تایید نهایی کارفرما، سفارش طراحی سایت وارد فاز اجرائی و پروژه پیاده سازی می شود.